RAADIOSAATJATE RENT

aitame Teil suhelda maastikul, autoretkedel, üritustel…

Raadiosaatjate rendilepingu tingimused

1. Rendi perioodiks loetakse ajavahemikku renditud raadiosaatjate ja lisavarustuse (edaspidi Vara) väljastamis-ja tagastamispäeva vahel ja arvestatakse 24h kaupa. Väljastamise ja tagastamise päev loetakse rendiaja sisse kui ei lepita kokku teisiti.

2. Vara väljastatakse laost ja tagastatakse lattu vastavalt tellimusele või toimetatakse kliendini (lisatasu eest). Võimalik saata Smartpostiga üle Eesti, kus 6-se komplekti kott mahub L kappi ja saatmine Rentnikule maksab 5 eurot.

3. Kui Vara tagastatakse läbi pakiautomaadi, siis tagastamine peab toimuma hiljemalt rendiperioodi järgsel päeval enne kella 12:00, et pealekorje ajaks oleks kindlasti saadetis automaadis. Kui Vara pannakse teele hiljem, on Rendileandjal õigus esitada iga hilinenud päeva eest rendipäeva mahus kahekordne lisaarve.

4. Rentnik kannab täielikku vastutust Vara säilimise eest alates Rendileandjalt otsese valduse üleminekust kuni Vara tagastamiseni Rendileandjale (kogu Rendi perioodi vältel).

5. Rendileandja ei vastuta transpordi käigus tekkinud vigastuste eest
(üldjuhul kasutame ainult Smartposti pakiautomaadi teenust).

6. Juhul, kui renditud Varal ilmnevad puudused, Vara ei vasta hinnapakkumises kokkulepitule või Vara osutub kasutamiskõlbmatuks on Rentnik kohustatud teavitama koheselt Rendileandjat, kuid mitte hiljem kui ürituse alguseks, milleks rentnik Vara vajab. Kui Rendileandjat ei ole tähtaegselt puudustest teavitatud, loetakse, et puudus on tekkinud
Rendiaja vältel ning Rentniku valduses.

7. Rentnik vastutab aga Vara säilimise eest kuni selle jõudmiseni tagasi Rendileandja valdusesse.

8. Renditud Vara hävimisel või kadumisel on Rentnik kohustatud Rendileandjale hüvitama kulu vastavalt järgmisele hinnakirjale:

 • Raadiosaatja kere (koos nuppudega, nuppe ei ole võimalik eraldi asendada) – 30 eurot
 • antenn – 15 eurot
 • vööklamber – 10 eurot
 • aku – 15 eurot
 • käepael – 5 eurot
 • ühene laadimisdokk – 15 eurot
 • 6-ne laadmisdokk – 80 eurot
 • tavaline käed-vaba komplekt (kõrvaklapp mikrofoniga) – 10 eurot
 • läbipaistev käed-vaba komplekt (kõrvaklapp mikrofoniga) – 15 eurot
 • käed vaba komplekti pakkimise kott – 1 euro
 • 6-se komplekti transport kott – 50 eurot

Hindadele lisandub käibemaks.

9. Kui Vara on saanud osaliselt viga või kahjustada, lepitakse kahjusummas kokku eraldi.

10. Kui Vara on määrdunud, siis Rendileandjal on õigus nõuda lisatasu puhastamise ja korrastamise eest. Näiteks määrdunud raadiosaatja puhastamine maksab 10 eurot.

11. Kui Vara tagastatakse, siis peab olema kotti samamoodi komplekteeritud kui Vara enda valdusesse saadi. Näiteks kui on läinud kottide vahel akud ja saatjad sassi, siis rakendub nende korrastamiseks töötund 20 eurot.

12. Raadiosaatjad ja varu akud antakse Rentnikule üle laetuna (kui ei lepida kokku teisiti), aga tagastada võib neid ilma uuesti laadimata. Küll aga peavad tagastamisel olema pandud kottidesse õiged raadiosaatjad ja akud numbrite järgi. Iga raadiosaatja küljes peab olema õige aku. Kui tagastatakse nii, et akud ja saatjad on segamini, siis võib selle eest Rentniku poolt väljastada lisatöö eest arve.

13. Vara küljest ei ole lubatud eemdalda Rentniku poolt sinna paigaldatud kleebiseid või muid lisavarustus ilma eelneva kokkuleppeta. Selle punkti rikkumisel esitab Rentnik lisatöö ja materjalide eest arve.

14. Meie teenust kasutades ning Vara rentides nõustub Rentnik kõigi ülaltoodud tingimustega. Rendi tingimuste mitte lugemine ei vabasta nende täitmisest.